Informacje

Zgromadzenie Podlaskiego Oddziału KIDP - 30.03.2022

Data publikacji: 2022-03-09

Aktualność: Zgromadzenie Podlaskiego Oddziału KIDP - 30.03.2022

Szanowni Państwo
Doradcy Podatkowi
Podlaskiego Oddziału KIDP

W dniu 30 marca 2022 r. odbędzie się Zgromadzenie Podlaskiego Oddziału KIDP, podczas którego zostanie wybrany nowy skład Zarządu Podlaskiego Oddziału Izby, oraz Sędziów Podlaskiego Oddziału Zamiejscowego Sądu Dyscyplinarnego. Nasz udział w tym wydarzeniu to nie tylko realizacja obowiązku, ale też możliwość wpływu na kształt naszych regionalnych władz, ich strukturę oraz działania. Czynny udział w Zgromadzeniu daje nam również poczucie przynależność do społeczności zawodowej o jakże istotnym obecnie znaczeniu.
Doradcy podatkowi, którzy wyrażą chęć kandydować na Członków Zarządu oraz Sędziów w POKIDP proszeni są o przysłanie swojego zgłoszenie na adres Biura Podlaskiego Oddziału KIDP podlaski@kidp.pl. Przed wyborami planowane będzie spotkanie celem omówienia przyszłej pracy w samorządzie.  
Zgromadzenie Podlaskiego Oddziału Krajowej IzbyDoradców Podatkowych w dniu 30 marca 2022 r. 

Zgromadzenie będzie miało formę hybrydową za pomocą aplikacji posiedzenia.pl.
Uczestnictwo w posiedzeniu organizowanym w trybie hybrydowym w dowolnym miejscu wymaga posiadania podłączenia do sieci internetowej oraz posiadania komputera lub urządzenia mobilnego z zainstalowaną aktualną przeglądarką internetową, umożliwiającego wysyłanie oraz odbiór dźwięku lub dźwięku i obrazu.  
Istnieje możliwość osobistego udział w Zgromadzeniu PO KIDP w Hotelu "Podlasie" przy ul. 42 Pułku Piechoty 6 w Białymstoku. Głosowania w trakcie Zgromadzenia przeprowadzone zostaną w formie elektronicznej dlatego też każdy z uczestników Zgromadzenia powinien posiadać ze sobą laptop, tablet lub telefon typu Smartfon, umożliwiający połączenia do sieci internetowej. 

Harmonogram:10.00 – 11.30    szkolenie „Obrona doradcy podatkowego w sprawach wykroczeń i przestępstw KKS” - prowadzący: Włodzimierz Adamski Zastępca Rzecznika Dyscyplinarnego. Na szkolenie proszę wpisywać się przez panel mDoradca, ponieważ szkolenie jest punktowane.11.30 – 14.30    Zgromadzenie PO KIDP
W przerwach oraz w czasie rejestracji możliwość korzystania z bufetu kawowego. Obiad przewidziany jest na godz. 14.30

Zdecydujmy o naszej przyszłości w dniu 30 marca 2022 r.
Zapraszamy do udziału w Zgromadzeniu PO KIDPZarząd Podlaskiego Oddziału KIDP

Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz samodzielnie określić warunki przechowywania lub dostępu plików cookie w Twojej przeglądarce.